fbpx
Menu

Tajemnica wysokiej jakości produktów IRON LADY

Jednym z głównych założeń, jakie przyjęliśmy przy budowaniu marki IRON LADY, to stworzenie produktów, które zawsze będzie charakteryzowała jakość, wygoda noszenia oraz nowoczesny i kobiecy design.

W trosce o jakość i wygodę noszenia zawsze starannie dobieramy materiały, z których powstają produkty IRON LADY. Przy doborze tych materiałów największą uwagę zwracamy na rodzaj tworzonego produktu oraz jego przeznaczenie.

Najczęstszym materiałem, jaki używamy do produkcji odzieży treningowej jest ThermoActive.

ThermoActive™

ThermoActive to specjalny rodzaj materiału stworzony na bazie włókien poliestrowych z dodatkiem elastanu. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej konstrukcji oraz splotu i grubości włókien, ubrania Iron Lady wykonane w technologi ThermoActive™ znakomicie odprowadzają wilgoć na zewnątrz, dzięki czemu skóra na dłużej pozostaje sucha.

Technologia ThermoActive™ poprzez system zwiększonej wentylacji w cieplejsze dni może delikatnie schładzać ciało, natomiast w chłodniejsze dni pozwala na dłuższe utrzymanie normalnej temperatury ciała i dzięki temu nie zostanie ono zanadto wychłodzone.

Materiał ThermoActive™ najczęściej używamy do tworzenia sportowych kolekcji IRON LADY, które powstają z myślą o kobietach kochających aktywny tryb życia oraz spędzają godziny w klubach fitness.

Produkty, które są szyte z materiału ThermoActive™ to:

  • Legginsy Termoaktywne (treningowe)
  • Koszulki treningowe TANK TOP
  • Topy sportowe
  • Rashguardy