fbpx
Menu

Iron Lady rozpoczyna współpracę z Animmals!

Grupa promotorska Animmals nawiązała współpracę sponsorską z marką odzieżową Iron Lady.

Grupa prowadzona przez menadżerów Przemysława Kosińskiego i Jakuba Podgórskiego z każdym miesiącem rośnie w siłę i powiększa się o kolejnych zawodników i zawodniczki. Przemysław Kosiński nie ukrywa, że chciałby stworzyć mocną ekipę zawodniczek sportów walki i skupić się głównie na prowadzeniu ich karier. Dlatego szukał partnera odzieżowego, który mógłby zapewnić jego podopiecznym dobrej jakości ubrania treningowe. Wybór padł na markę Iron Lady, która już od 2012 roku zaopatruje sportsmenki w elegancką i wygodną odzież sportową.

– Szukałem dla zawodniczek dobrej jakościowo odzieży sportowej – mówi Kosiński – z pośród kilku znanych mi producentów wspólnie z dziewczynami zdecydowaliśmy się na Iron Lady. Cieszymy się z tej współpracy i wierzymy, że będzie ona korzystna dla każdej ze stron.

Marka Iron Lady jest producentem kobiecej odzieży sportowej i miała już okazję współpracować z zawodniczkami sportów walki, takimi jak: Iwona Nieroda, Karolina Mośko czy Judyta Rymarzak.

Bardzo cieszymy się, że będziemy mogli wspólnie działać z grupą Animmals – stwierdziła właścicielka Iron Lady, Jessica Zelazko. – Patrząc na nazwiska zawodniczek, które działają pod skrzydałami Przemysława Kosińskiego, można śmiało stwierdzić, że jest to jedna z mocniejszych grup menadżerskich w Polsce. Obecnie w ramach naszej współpracy z Animmalsami będziemy zaopatrywać w naszą odzież dwie zawodniczki, Ewelinę Woźniak i  Sylwię Juśkiewicz. Mamy nadzieję, że niedługo poszerzymy naszą współpracę o kolejne zawodniczki z tej grupy.

Ewelina Woźniak w zawodowym MMA nie zaznała jeszcze porażki. Jej aktualny rekord to 3-0, w tym dwa zwycięstwa przed czasem. Woźniak niedawno podpisała kontrakt z organizacją  Ares Fighting Championship i wkrótce zadebiutuje w jej  klatce.

Sylwia Juśkiewicz to bardziej doświadczona zawodniczka MMA. Łodzianka aktualnie w rekordzie ma 9 zwycięstw i 5 porażek. „Mała” wraca do regularnych startów po ponad dwuletniej przerwie i zapowiada, że jej powrót będzie dużym wydarzeniem w świecie polskiego MMA.

Warto przypomnieć, że Sylwia miała okazję w swojej pierwszej walce w zawodowym MMA zmierzyć się z Joanną Jędrzejczyk. Było to w 2012 roku, a późniejsza mistrzyni UFC pokonała wtedy Juśkiewicz na punkty.